Vitalia: jesz to co lubisz i chudniesz

Vitalia: jesz to co lubisz i chudniesz

Jesz to co lubisz i chudniesz, a co najważniejsze zapominasz, czym jest efekt jojo. Czy to w ogóle możliwe? Trudno o lepszą receptę na piękną figurę niż zdrowa dieta o odpowiednio dobranej do Twoich potrzeb kaloryczności. Właśnie taką proponuje Vitalia!

Smacznie dopasowana dieta Vitalia

Zapewne masz za sobą niejedną dietę cud. Skoro szukasz kolejnej, to znaczy, że wiesz też czym jest efekt jojo. Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest stała zmiana nawyków żywieniowych, która jest możliwa tylko wtedy, gdy dieta jest dobrze dopasowana do Twoich potrzeb. Bo o ile możesz zmusić się do jedzenia produktów, których nie lubisz przez tydzień czy dwa, o tyle nie dasz rady tak funkcjonować na dłuższą metę.

Decydując się na wykupienie abonamentu na Vitalia.pl uzyskujesz dostęp do gotowych jadłospisów i do 5400 potraw. Nie podoba Ci się śniadanie? Zmieniasz je na inne. Nie pasuje Ci indyk na obiad? Wybierasz coś z kurczakiem! Dzięki temu dieta elastycznie dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty musisz dostosować się do diety. Liczba dostępnych potraw jest na tyle duża, by nie znudziły Ci się nawet przez dłuższy czas stosowania. Założę się też, że do wielu z nich chętnie od czasu do czasu wrócisz, bo są naprawdę pyszne.

Co otrzymujesz w abonamencie?

Mówi się, że na sukces w odchudzaniu w 70% składa się dieta, a w 30% aktywność fizyczna. Czy skoro to jadłospis ma kluczowe znaczenie, można rezygnować ze sportu? Oczywiście, że nie! Dzięki regularnym treningom nie tylko szybciej będziesz spalać tkankę tłuszczową, ale też w bonusie dostaniesz jędrną skórę i świetne samopoczucie. Korzystając z Vitalia.pl nie musisz dodatkowo wykupywać treningów personalnych. To otrzymujesz w pakiecie! Masz do dyspozycji plan treningowy, który możesz zrealizować zarówno w domu, jak i na siłowni. Znajdziesz w nim:

  • treningi video dla kobiet (na spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie oraz rozciągające i uelastyczniające);
  • treningi video dla mężczyzn (na spalanie tkanki tłuszczowej, budowę mięśni, siły i wytrzymałości);
  • indywidualne konsultacje ze specjalistą.

Możesz również ustawić w swoim jadłospisie posiłki przed i potreningowe, co pozwoli Ci uzyskać optymalny efekt. Fajnym dodatkiem jest też narzędzie, które umożliwia nałożenie instrukcji głosowych z planu treningowego na naszą ulubioną muzykę.

Wsparcie i motywacja

Mówi się, że najtrudniejsze jest zrobienie pierwszego kroku. Jeśli masz za sobą choć jedną dietę, wiesz, że to nie do końca prawda. Motywacja jest najczęściej największa na początku, a potem bywa z nią różnie. Jeśli brakuje Ci wsparcia bliskich albo bratniej duszy, która również jest na diecie, motywację znajdziesz na forum Vitalii. Swoją radą i pomocą posłużą Ci też specjaliści różnych dziedzin. Na odpowiedź psychologa odchudzania, dietetyka lub trenera personalnego nie będziesz czekać dłużej niż 24 godziny.

Ile kosztuje dieta na Vitalia.pl?

Wykupując dietę Vitalia otrzymasz jadłospis dostosowany do Twojej płci, wieku, aktualnej wagi, wagi docelowej, poziomu aktywności fizycznej, ale też czasu, który chcesz poświęcić na gotowanie. Stosując go schudniesz 0,5-1 kg na tydzień, czyli optymalną liczbę kilogramów, która zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia efektu jojo.

Cena diety zależy od tego, jaką wersję wybierzesz (indywidualną, dla par czy z niskim IG) oraz od czasu trwania abonamentu. Możesz wykupić go na okres od 2 do 12 miesięcy albo zdecydować się na elastyczny pakiet, który przedłużasz co miesiąc. Po wybraniu abonamentu pozostaje Ci jedynie wybrać dzień rozpoczęcia diety i zacząć odchudzanie.

Powodzenia!

Leave a Comment