Ćwiczenia na brzuch i boczki

Ćwiczenia na brzuch i boczki

Istnieje wiele ćwiczeń, które możesz wykonywać, aby pozbyć się tkanki tłuszczowej na brzuchu. Bardzo popularne są brzuszki w różnej postaci – jednak to nie one najlepiej spalają tkankę tłuszczową! Ćwiczenia na brzuch i boczki, które naprawdę działają? Poniższy zestaw będzie prawdziwym pogromcą tkanki tłuszczowej na Twoim brzuchu!

Ćwiczenia na brzuch i boczki

Każda z ćwiczeń wykonuj przez 30 sekund. Pomiędzy jednym, a drugim ćwiczeniem zrób 10 sekund przerwy. Zestaw powtórz 3 razy robiąc 2-minutowe przerwy między seriami. Na zakończenie treningu pamiętaj o rozciąganiu!

ćwiczenia na brzuch i boczki
Trening brzucha zacznij od przyspieszenia tętna. Bez tego tkanka tłuszczowa nie zapłonie! Nawet jeśli wyrobisz mięśnie, ukryją się one pod płaszczykiem tłuszczu. A nam przecież zależy na płaskim brzuchu, prawda? Dlatego zacznij od 30 sekund pajacyków.

ćwiczenia na płaski brzuch

Dobrze znane Ci brzuszki na nieco niestabilnym podłożu. Wykonując skłony pamiętaj o utrzymaniu napięcia brzucha również w momencie odkładania tułowia w dół!

ćwiczenia na brzuch dla zaawansowanych
Znowu przyspieszamy! Oprzyj stopy na piłce i wykonaj ruch przyciągania nóg do klatki piersiowej wyciągając biodra w górę.
jakie ćwiczenia na brzuch
Potrzebujesz hantli albo butelki wody. Podnieś tułów i nogi, a następnie przenoś POWOLI ciężar z jednej strony na drugą wykonują skręt tułowia. Im wolniej, tym bardziej angażujesz mięśnie.
Nie możesz utrzymać równowagi? Oprzyj stopy na ziemi i jedynie odchyl delikatnie tyłów. Gdy dojdziesz do wprawy spróbuj wersji opisanej wyżej.
ćwiczenia na płaski brzuch
Wydaje się proste? Nic bardziej mylnego! Usiądź na piłce i utrzymuj równowagę napinając mięśnie głębokie brzucha. Skąd wiadomo, czy się udało? Bez nich na 100% spadniesz 😉
Prostsza wersja: oprzyj stopy na podłodze i na zmianę unoś raz jedną, raz drugą.
najlepsze ćwiczenia na brzuch
Po wykonaniu 3 serii powyższych ćwiczeń pamiętaj o rozciąganiu!
Na koniec oprzyj dłonie na piłce, wychyl się do skłonu w przód i pozwól sobie na chwilę relaksu!

Źródło zdjęć: Envato Elements

Leave a Comment